1 Aralık 2012 Cumartesi

Boşluk Doldurma

Eğer yalnızsanız, bir insanı birçok vasıf yerleştirerek sevebilirsiniz.

Bazen bir erkeği yeri geldiğinde bir baba ya da bir abi gibi, küçük bir çocuğu kendi çocuğunuz ya da kardeşiniz gibi... Bilinçaltı uygun kişiyi görünce eksikleri gidermek adına yola çıkar. Durum böyle olunca da o kişilerden gereğinden fazlasını beklemeye başlarsınız. Beklenti gerçekleşmeyince hayal kırıklığına uğrarsınız...
Sevgiliniz, babanız olamaz.
Anneniz, arkadaşınız olamaz.
Arkadaşınız, kardeşiniz olamaz.
Olmaya çalışabilir, ama gibiden öteye gidemez. Tam anlamıyla tatmin edemez. Bu yüzden gereksiz boşluk doldurmacalardan vazgeçmeliyiz.


Bana, mutlu olmanın sırrı yeri geldiğinde kabullenebilmekten geçiyor gibi geliyor...

Bazen savaşmak gereksiz. İsyan saçma olabiliyor. Hele ki hele kadere isyan... Genel anlamda herkes kendi kaderini kendi yazıyorken, kadere isyan anlamsız. Seçemediğimiz çok fazla bir şey yok, ailemizi seçemiyoruz. Ardından kareler oturduktan sonra her şey seçimlerimiz ve şansımız doğrultusunda ilerliyor.

O halde doğru seçimler ve bol şanslar diliyorum :)

3 yorum:

Adsız dedi ki...

I do trust most of the ideas you’ve presented for ones publish.

There're extremely convincing which enable it to surely perform. Even so, the actual threads are certainly small for newbies. May perhaps a person remember to expand these folks a bit through subsequent moment? Was looking for publish.
Also visit my site ... Treatment For Genital Warts

Adsız dedi ki...

Deb… Your stats My partner and i spotted not too long ago were somewhat different… (can’t try to remember wherever My partner and i found these people.
)
Feel free to surf my web blog Genital Warts Remedy

Adsız dedi ki...

You really allow it to become seem easy together with your speech, even so 'm obtaining the following matter to get essentially another thing i feel I'd by no means have an understanding of.
It appears to be very sophisticated as well as intensive for me.
I’m looking forwards on your subsequent website, I'm going to try to get the hang of it!
My weblog : Public Records